Ayşe İle Yaşam

“Sadece guzel olmasina ve gun icinde guzel olana odaklanalim.
Ve heep cok guzel bir gun diye derin nefesler alarak icimizden gecirelim.
Arada bir de yakaladigimiza fikra anlatip kikirdiyalim.
Aksama ne yorgunluk, ne ofke, ne kirginlik..
Sadece deriin huzur olacak..
Suphesiz..:))

Aşklar, şüphesiz derin huzurda oluyoruz. Çünkü Tanrıyla beraberiz demektir. Tanri sadece aşk ve neşede.. Geri kalan ise sanal. Tanri ise tek hakikat! Ohhh gel keyfim gel..:))Ne guzel bir gun!”

Ayşe’m böyle diyor, işte. Onunla yaşam, başka güzel ve değerli.Onunla hep sevgi var, aşk var, neşe var.Ayşe’yle onbeş sene önce tesadüfen yollarımız birleşti,ya da öyle yazılmıştı.

Ben birkaç ünlü yabancı markanın o dönem Türkiye yetkilisi olarak , ( Celine,Girbou,Kellian… )  mağaza açabilecek uygun kişiler ararken, Ayşe de birkaç ünlü Türk erkek giyim markasının, mağazalarının sahibi idi.  Ortak arkadaşımız Sevgili Tayfun’la  sohbet ederken Tayfun Ayşe’yi aradı. Tayfun’un  çılgın Ayşe’siyle o gün tanıştım. Akmerkez’e berberime  gidiyorum dedi, bizde Etiler’de arkadaşımın mağazasındaydık.  Hemen uğradı, müthiş enerjisi, sevgi dolu gözleri, neşesi, kırmızı saçları  ile çok özel bir dost olduğu ilk bakışta anlaşılıyordu.

O gün den beri arkadaşım dostum, yaşam tarzı ile favorim. Hep neşe dolu, hep sevgi dolu, hep enerji dolu. Seyahat etmeyi çok seviyor, onunla seyahat etmek bir ayrıcalık.Herzaman dostları ile, sevenleri ile seyahat ediyor, Herkes Ayşe ile bir yerlere gitmek için sırasını bekliyor.Ayşe, çılgın, Ayşe kelebek, Ayşe kırmızı, Ayşe mavi, Ayşe güzel bir ışık,

Ayşe’m ile herşeyi Maçahel’de,  onunla seyahatler, hep tatlı sürprizlerle dolu

Ayşe zamanını çok iyi planlıyor. Evinde, işinde, seyahatlerde, dostları ile olmayı, onları ağırlamayı, sürekli eğitimler alıp ilgi duyuğu sohbetlere öğretilere katılıp kenini geliştirmeyi çok iyi yapıyor. Öğrendiklerini de sevdikleri ile ilgilileri ile paylaşıyor.Senelerdir KemerCountry’de, Etiler’de bu senede Bağat Caddesinde Tasavvuf da Aşk sohbetleri yapıyor. Çocukluğundan beri ilgi duyduğu Tasavvuf konusunda kendi özel, neşe dolu yorumuyla anlatıyor.

Bağdat Caddesi Tasavvuf’da Aşk grubu ile                                                                    Ayşe’mden alıntılar                                                                                                              “Dingin, derin, engin.
Benimle beraber..
Ben O’nunla olduğumda
O bir an yalnizlik, yokluk çektirmedi.
Zengin, doygun, tam, neşeli
Hey güzel Allah’ım!
Hey sevgilimmm!”

Ayşe iyi konuk, iyi ev sahibi, her zaman, şık, farklı, her zaman renkli, çok güzel şarkı söylüyor,çok iyi anne, kardeş, evlat, dost, arkadaş.

Ayşe’min seveni çok sevdikleri çok,dostları , arkadaşları çok.

Ayşe ve Maçahel bir bütün

En sevdiğin yerlerde, en sevdiklerinle geçen doğum gününde beraber sürpriz parti ile kutlamıştık. Bu sene  bana uzaktasın, ama kalbimde gönlümde hep yanımdasın, hep orada olacaksın.

Macahel deresi aşkla akar.. Bildiği yegane akış şekli bu.. Ayşe’nin enerjisi doğanın enerjisi ile Macahel’de en üst noktaya erişiyor.

İyiki seni tanımışım Ayşe’m huzur dolu, neşe dolu, dünyana iyiki beni de almışsın. Hep böyle güzel enerjinle, sevginle, dostluğunla nice mutlu seneler sana. Hasretle sevgiyle kucaklıyorum.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s