Yarı Yıl Geride Kaldı

2012 yılı ilk yarısı bitti.Şöyle bir yazdıklarıma, notlarıma bakayım dedim. Yazabildiğim kadar belki de çok daha fazla  yazamadığım, başarı emek, güzellikler var.Bardağın dolu tarafından bakınca çok ama çok mutluyum, boş tarafından da bakmamaya çalışıyorum.Bakarsam, bazen kendimi tutamıyorum, gözlerimden yaşlar akıp gidiyor. Ama sonra, toparlanıyorum, her yaşananın, her  şerrin de bir hayırlı nedeni var diyorum.Ne yaşıyorsak böyle olması gerekiyormuş, herhalde diyorum. Yazgımız buymuş diyerek, anın, güzelliklerin, başarıların keyfini çıkarmaya ve paylaşmaya çalışıyorum.

Nazlı Aldıkaçtı Kırmızı’nın haberinde

Yılın ilk altı ayının başarıları, ödülleri, emekleri, listelere sığmıyor. Özellikle Kadınlarımız, Gençlerimiz, Girişimcilerimiz,benim, listelerimde. Blogumda yazdığım, anlattığım bir sürü arkadaşım geçen süre içinde tekrar ödüller başarılar kazandılar.Ben hepsine yetişemiyorum. Ama tekrar tekrar kutlamak istiyorum, kutluyorum.Tekrar tekrar yazmak istiyorum.

Hikayelerini  henüz anlatmadığım, sadece zaman aman adlarını yazdığım, bir çok başarı hikayesini anlatmak istiyorum.Yılın Kadın Girişimcilerini ayrı ayrı yazmak anlatmak istiyorum.Çok sevdiğim, bana çok yakın bir çok arkadaşım sırada, onları çok farklı özellikleri ile tanıtmak istiyorum. Programımda listeler uzayıp gidiyor.Nazlı, Zeynep, Berna, Aslı,Aydan,Ayşe,Ayşen,Bahar,Berrin,Bilge,Dilek,Ebru,Tuğba,Ferda,Fisun,       Gülseren,Handan,Melike,Meltem,Münteha,Nilgün, Nilüfer,Nur, Lale , Mehmet, Hakan, Nuran,Nuray,Oya,Pelin,Özlem,Pınar,Roza,Saime,Selma, Serap,Sevim,Zehra,Zeynep,Derya, Gonca,Demet,Yasemin……daha bir çok isim…

Blogumu yazmaya başladığımdan beri özellikle gençlerden gördüğüm ilgi ve takip beni çok memnun ediyor, çok mutlu ediyor.Tanıdıklarımın, dostlarımın okuması çok değerli, çok hoş, ama her gün hiç tanımadığım, ama beni okuduklarını, takip ettiklerini söyleyen yepyeni, birçok yeni dostla, güzel insanla   tanışmak ise inanılmaz heyacan ve enerji veriyor. Daha çok yazmak, daha çok paylaşmak istiyorum.

Yılın ikinci yarısında yapmayı planladığım bir iki istek var. Özellikle genç takipçiler, benim girişimcilik hikayemi detaylarıyla öğrenmek arzusundalar. Her yazımda benden bir şeyler hep var, ama bir araya toplayıp, girişimcilik hikayemi de ayrıca yazacağım.

Prens’imin havaianasları

Prensimi, favorilerimi, konserleri, kitapları, seyahatleri, yazmağa devam edeceğim.Her seferinde yeni keşiflerim, son yaşadıklarımla, güncel olayları atlamamaya gayret edeceğim.  Ama hep ilk yazmaya başladığım gibi, sadece gönülden, samimiyetle.Yemeklerin bahane olduğu dost sohbetlerini buluşmalarını, davetleri,kutlamaları yazacağım.

Nazan’ın sofrası

Çevre duyarlılığım, farkındalığım artıkça,  konunun içine daha bilinçli  girdikçe,Konunun çok farklı  alanların da  çok güzel, çok faydalı, çok değerli  çalışmalar olduğunu görüyorum ve her gün yeni sürprizlerle  karşılaşmak beni çok umutlandırıyor. Gelecek için kötü senaryolar değil, harika yeşil bir dünya hayallerimi süslüyor.Yeşil Kagider olarak da okunuyor, takip ediliyor, biliniyor olmak, fayda ve farkındalık yaratmak beni inanılmaz güçlü, gururlu ve mutlu  yapıyor.

Ayın son günü katıldığım, TimeOut ve Yeşilist‘in düzenlediği   çok özel bir Çevre Gezisinde bunu çok iyi anladım, hissettim. Geziyi Yeşil Kagider Blog da hemen anlatacağım.Evet çok dolu dolu bir altı ay geçti, daha dolusu başladı, ben yine Girişimciler, Kadınlar, Başarılar, Deneyimler, Mutluluklar, ve Çevre Dostu yazılarla sizlere ulaşmaya çalışacağım. İlk iki ayın ,yaz serinliğinde, tatil keyfinde olacağı kesin.Sonrası da daha başka keyifler mutluluklarla devam etsin.Sevgiler, sevgiler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s