Arya Kadın Liderler Arıyor

Arya Kadını mısınız, yatırımcı mısınız, girişimcilik fırsatları arayan bir profesyonel misiniz?

Bu sorulara verecek bir cevabınız varsa Arya Women Investment Platform, Endeavour ve TurkishWIN (Turkish Women’s International Network) ’in birlikte düzenledikleri “Arya Kadınları, Arya Liderleri Aranıyor” toplantisina sizi bekliyoruz

.”Arya Kadınları, Arya Liderleri Aranıyor!” etkinliği 26 Şubat Perşembe 18:00- 20:00 arası Arya Women’s Platform’da gerçekleşecek.‪#‎KadınınGücünüKeşfedin‬ http://on.fb.me/1zzA6lY

10402062_1084278971598132_5248068075444826035_n

 

Arya yatırım platformunun amacı kadın liderliğinde büyüyen şirketlere yatırım yapmak ve onlara uygun yatırımcılara bu fırsatı sunmaktır. Yatırımın yanı sıra, Arya girişimcilerini ve yatırımcılarını Arya Akademi ile yatırım sürecine hazırlamaktadır.

Girişimciyseniz.. şirketinizin 500 bin TL üzeri cirosu varsa ve yüksek büyüme potansiyeli gösteriyorsanız yatırım almak için iş planınız ile başvurabilirsiniz.

Yatırımcıysanız… ve kadınları bir fırsat olarak görüyorsanız Arya liderlerine katılın, size uygun fırsatları görün.

Profesyonelseniz.. ama bir girişim olsa uzmanlığımı alır gelirim diyorsanız Arya veri tabanına kayıt olabilirsiniz.

Sizi bekliyoruz. Biletler Eventbright’ta http://www.aryawomen.com/tr

Arya Kadın Yatırım Platformu, yüksek büyüme potansiyeli olan kadın liderliğindeki şirketlerle doğru yatırımcıları buluşturur.

Arya olarak, kadınların fırsat olduğuna inanıyoruz. Kadınlar, hayatımızın en atıl varlıklarıdır ve ekonomimize yön verme kapasitesindedir. Arya bu inançları paylaşan yatırımcıları, girişimcilik ağlarını ve girişimcileri desteklemek için kuruldu. Arya bir fon değildir. Butik bir yatırım şirketi gibi çalışır ve her girişimciye özel, değer katabilecek yatırımcı grupları oluşturur.

Platformun gücü girişimcilere, onların mali ve profesyonel varlıklarını, hedeflerine yönelik kullanmaya yardımcı olmamızdan geçiyor. Arya kadın girişiminde akıllı paraya yatırım yapar. Yani, bu sadece girişimciliği ve ticareti kadın odaklı değil, Kadın Yatırım Etkilerini daha fazla hissettirmenin faydalarını gösterir.

Aynı zamanda başarılı yatırımcı ve profesyonellere yeni firsatlar sunar. Kurucular kadınlara yatırım yaparak güçlendirilmesinin toplum için iyi bir yol açacağına inanır. #kadiningucunekesfet

Neden Kadın?

  • Kadınların işgücüne olan daha yoğun katılımı dünyadaki GDP’yi yükseltecektir. Bu etki Ortadoğu ve Kuzey Afrika gibi gelişmekte olan bölgelerde daha güçlü olacaktır: gayri safi milli hasilayi %25 yükseltebileceği öngörülüyor.
  • Türkiye’de, her sene üniversitelerden mezun olan kadın sayısının daha çok olmasına rağmen, 10 kadından sadece 3’ü iş dünyasına giriyor.
  • Araştırmalar, kadınların kendi şirketlerini kurmasına en büyük engeli finans sağlayamamaları olduğunu gösteriyor.
  • Kadınların girişimciliği çoklu bir etkiye sahiptir. Kadınlar yemek, sağlık, yaşam alanları, çocuklarının eğitimine ve ailesine erkeklerden nazaran daha çok para harcarlar. Dolayısyla kadına yatirim yapmak, topluma yatirim yapmaktır. Buna da Kadın Yatırım Etkisi denir.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s