Airbnb İle Henüz Tanışmadınız Mı?

airbnb-a8707ed9_originalSiz hala Airbnb ile tanışmadınız mı? Bir ülkeyi, kültürü en iyi tanımanın yolu otelde değil, ev de kalmak. Güvenilir ev bulmak, çok alternatifli fiyat seçeneklerinde ve bir odadan şatoya kadar farklı evler de mi kalmak istiyorsunuz? O zaman  aşağıdaki bilgileri röportajları okumalısınız. Aynı zamanda işe şişme yatakla başlayan  üç genç girişimcinin muhteşem yükselişini aşağıda bulacaksınız. Biz de evlerimizi buradan beğendik kiraladık. Evlerimizi ve yaşadıklarımızı ileride paylaşacağım,iyi okumalar, sevgiler…

airbnb-kuruculari

Joe Gebbia, Nathan Blecharczyk ve Brian Chesky

Ağustos 2008 yılında kurulan San Francisco, California merkezli Airbnb, insanların çevrimiçi olarak veya cep telefonundan ya da tabletten dünya çapındaki benzersiz konaklama yerlerini kaydetmesi, keşfetmesi ve rezerve etmesine yönelik güvenilir bir topluluk pazar yeridir.

İstediğiniz ister bir gece için bir daire, ister bir hafta için şato, isterseniz de bir ay için villa olsun, Airbnb insanları 34.000 şehir ve 190 ülkeden fazla yerde her fiyat noktasında benzersiz seyahat deneyimleriyle bağlar. Ayrıca, birinci sınıf müşteri hizmetleri ve büyüyen bir kullanıcı topluluğuyla, Airbnb insanların yerlerinden fazladan para kazanmalarının ve yerlerini milyonlarca kişiden oluşan bir kitleye sergilemelerinin en kolay yoludur.

Aşağıda egoistokur.com da Gülay Börekçi’nin Airbnb şiketinin iletişim direktörü Christopher Lukezic ile yaptığı röportaj var.

Hayalinizdeki evde hatta bir şatoda yaşamanın en ucuz yolu

 Şimdi de bir aibnb kullanıcısının çok faydalı yazısı ve araştırmaları, gerisini de sizin keşiflerinize bırakıyorum….
 http://dunyabenimevim.net/tag/airbnb-kuruculari/

1 thought on “Airbnb İle Henüz Tanışmadınız Mı?

  1. Geri bildirim: Uber Mucizesi… | yaz-gi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s