Girişimci Geliştirme Programı

KAGİDER’in de paydaşı olduğu  Akbank’ın KOBİ ortağı ve üst seviye yöneticileri için 5 günlük KOBİ eğitim & sertifika programı Girişimci Geliştirme Programı bu sene 23-27 Kasım’da Sabancı Üniversitesi Karaköy Binası’nda düzenlenecek.

 

Girişimci Geliştirme Programı kapsamında girişimciler, toplam 5 gün süren ve bir KOBİ’nin büyüme yolculuğunda bilmesi gereken strateji, inovasyon, pazarlama, operasyonlar, finans, insan kaynakları, hukuk, fikri mülkiyet ve kamu destekleri konularını içeren kapsamlı bir eğitim ve sertifika programından faydalanıyorlar.  Programda Sabancı Üniversitesi profesörleri ve uzman danışmanlar tarafından kobiler için iş planı, iş modelleri, pazarlama, operasyonlar, strateji, inovasyon, finans, liderlik, hukuk, fikri mülkiyet ve kamu fonları anlatılacak.

 

2003 yılından beri devam eden ve Endeavor, KAGIDER ve Inovent tarafından desteklenen Girişimci Geliştirme Programı 1300’den fazla başvurudan 250’nin ötesine mezun verdi.   Girişimci Geliştirme Programı’na katılanlar aynı zamanda yetkin bir KOBİ mezun ağına katılma şansına da sahip oluyorlar.

 

Başvuru Kriter ve süreci:

  • Girişimci Geliştirme Programı’na Türkiye’de kurulmuş bir şirketin yönetimde aktif olan bir ortağı veya üst seviye yöneticisi başvurabilir.
  • Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu tarafından yapılacak değerlendirme ve seçim sürecinde; projelerin yarattıkları katma değer, ne kadar inovatif oldukları, kat ettikleri yol, büyüme potansiyelleri ve hedefleri gibi konular göz önünde bulundurulacak.
  • Akbank’ın destekleriyle KOBİ’lere ücretsiz sunulan programın başvuruları için son tarih 2 Kasım 2015.
  • Başvuru ve detaylı bilgi için http://www.akbank.com/kobi/etkinlikler/girisimci-gelistirme-programi/Sayfalar/girisimci-gelistirme-programi.aspx sayfası ziyaret edilebilir.

 

 

.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s