Nur Ger, Çok Değerli Ödül ve Kagider’de Kutlama

28 Mart gecesi Kagider’de çok güzel bir kutlama gecesi yaşandı. Çok arzu etmeme rağmen çok ağır grip  olduğum için gidemedim, aklım hep arkadaşlarımda idi.Perşembe günü inleye, sızlaya,  çıkmayan sesimle, sevgili Aydan’ı aradığımda Aydan harika , ve çok eğlenceli bir gece olduğunu, herkesin sahnede Zeynep Arabacıoğlu’na eşlik ettiğini sevgili Nur Ger’in “Huysuz ve Tatlı Kadını” söylediğini, Şule ile Aydan’ın da ona vokal yaptığını, Gülseren’in orkestra ile tumba çaldığını, ballandıra ballandıra anlattı. Daha da üzgün , aygın baygın yatarken gelen e-mail ve resimlerle ben de yaşamış kadar oldum. Mutluluğu zaten ödül haberi geldiğinden beri yaşıyordum, ama tekrar tazelendi,kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım, ve sonunda bu güzel geceyi sevgili Aydan’ın yazısıyla sizlerle .de paylaşabildim. Herkese mutluluklar, sevgiler,

Dün Suteks’in ödül  törenini neredeyse Kagider 10.yıl kutlaması gibi yaşadık…. bembeyaz örtüler, şampanyalar, çilekler, her yerde gözü kulağı olan harika garsonlar            Güleryüzlü Suteks ekibi ve bizim gerçekten şahane üyelerimiz…  (üye ilişkileri Münteha Adalı on puan yaldızlı) sahnede kırmızı elbisesi ile kadife sesiyle Zeynep ve ona eşlik eden dünyanın tüm kakafonik seslerinine rağmen istifini bozmayan  yetenekli orkestrası.

İlk  şarkı Palavra  Palavra …Bunu söylerken palavraları atan erkek ben oldum. Küçük bir kıyafet değişikliği yapıp, kendime bıyık-sakal yaptım (şahken şahbaz olunuyor) sonra da sahneden inmedim… tabii davetliler Zeynep’in yanında domates atmayacak kadar efendiydiler.

Biz ne derseniz değin Münteha, Ayşegül , Şule ,Gülseren, Sevim, Özgül sahneyi pek sevdik. İnin aşağı demediler diye çocuklar gibi eğlendik. Nur Ger güzel sesiyle bir alaturka söyledi, kalpleri fethetti.. Sonra dans edenler de boldu. Bir ara baktım garsonlar salsa yapıyorlar, çok eğlenceli  bol sesli, kahkahalı bir gece yaşandı.

Hepimiz birbirimize doyamadık ama buradan bu güzel gece için emeği geçen herkese teşekkür etmek boynumuzun borcu.

Zeynep ve Orkestrası, Nur Ger ve Ekibi, Kagider profesyonelleri, Münteha Adalı’ya ayrıca gönül paketi veriyoruz

Ayıp oluyor  bu kadar da çok eğlendik denmez ki…bu konuda hafif bir sarhoşluk içindeyim.Hala da ayılmış değilim …

Ufak dedikodu …. Sevgili Meltem Kurtsan da geldi ve sarı saçları yakışmış, çok güzeldi. Gülseren de vardı o da podyumdan fırlamış Kate Moss gibiydi Tuba iyileşmiş (iyi haber) herkesin gülümseyen bakışlarının güzel hayalleriyle gece bitti.

Çok çok teşekkürler…Aydan Baktır

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s