Benim favorilerim

Blogumda yaz sezonunda, hayata dair sayfalarımda beğendiğim,  güncel, ya da her zaman,her dönem favorim olan tarzları, stilleri, davetleri, ikramları,yaşamları, daha çok  paylaşacağım. En önemli özelliği, beğenilerimin yaşı olmayacak. Yaşsız, stiller. Hayatımda hep çok beğendiğim, 20 li 30 lu,40lı,50li, gençler olduğu gibi, 60,70,80,evet, hatta 90lı  yaşlar da da  çok beğendiğim, tarzları, stilleri, yaşam tarzları  ile hayranlık duyduğum, çok özel insanlar var. Onları aksesuarları, giyimleri, sofraları, yaşam tarzları, evleri ile sizlere aktarmaya çalışacağım. Çünkü sizlerin de seveceğinizden, beğeneceğinizden eminim.Böylece de, şu günlerde, tenimizi ısıtan güneşle,birlikte, favorilerimin de  hepimize  yeni, taze, farklı,  enerjiler getireceğinden kuşkum yok..

Bu gün hemen; birçok konuda, giyim, aksesuar davet, ikram, ev dekorasyon, çok beğendiğim,  çok zevkli, çok pratik, çok kendine özgü, çok enerjisi yüksek, sevgili Ezgi’mle başlıyorum.Senelerdir babasıyla tekstilde  dış giyim ihracatı yapan Ezgi,geçen seneden beri de,  online satış yapan sitesinin, ModaZigi‘nin modellerinin seçicisi ve yaratıcısı.

Paylaştıkça göreceksiniz, giyim konusunda Ezgi’nin çok kendine özgü bir stili var. Hem spor, hem abiye, hem soft, hem frapan,ama kendi içinde müthiş ahengli,hiç bir şey abartı, ya da fazla durmuyor.Ama mutlaka Ezgi’nin üstünde çok farklı ve albenili.

Çoğu kişinin hiç almayacağı denemeyeceği şeyleri, o üstünde o kadar iyi taşıyor ki, onun üstünde görünce mutlaka almak istiyorsunuz.Özellikle de aksesuarları hem çok farklı ve hem çok iyi kombinler yapıyor. Kendime de hemen kurukafalı  set siparişi verdim.Gelinine özenmiş demeyin diye de sizlerle  de paylaşıyorum.Güncel çekicilik için çok güzel. Her zaman gereksiz israf yapma, yaşına yakışan klasik takılardan çok şaşma, tarafımla da, yazın geldiğinde de kızıma hediye ederim gibi, kendimi rahatlatıyorum.

Önümüzdeki günlerde sofra, ikram, davet, giyim, moda,ev, yaşam, hatta güzellik ipuçları ile hep sizlerle olacağım. Ezgi de, herzaman favori beğenilerim sayfalarımda, yaşsız stil ikonlarımla birlikte benimle olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s