Girişimci Aile Royal Eğitim

Bu hafta çok özel, girişimci bir aile ile tanışdım. Çok mutlu oldum, çok sevindim,                 Royal Eğitim‘in sahipleri böyle güzel bir aile şirketi, annenin 25 senelik başarılı iş hayatında, önce eşinin sonra da çocuklarının onun yanında yer alması ona destek vermesi, hep beraber işlerini büyütmek kurumsallaştırmak için beraberce sorumlulukları paylaşmaları,mücadele etmeleri, ortak çoşkuları, heyacanları, çalışmak için, sorumluluk almak için, birbiriyle adeta yarışmaları, her halleri ile müthiş güzel ve kutlanacak bir aile, ve tabi başarının kaynağı, başlangıcı çok özel anneleri iş kadını Feyza Batallı.

Onları ziyarete gittiğimde, randevu alıp gitmeme rağmen çok yoğun çalışma içindeydiler, çünkü işleri hep yoğun, hep dersler devam ediyor.Ailenin tüm ferleri ve hem eğitici hem yönetici olarak işin başındalar.

Tüm aile fertleri, aynı zamanda çok güzel, bakımlı,enerjik, samimi doğal, ve gözlerinin içi gülen insanlar.Onlarla tanışmak bana 19 Mayıs öncesi harika bir bayram hediyesi, enerjisi, mutluluğu oldu. Anne Feyza Batallı çok çalışkan, çalışmayı çok seviyor, hergün geç saatlere kadar işinin başında olmak ona hiç zor gelmiyor, aynı tempoyla devam diyor. Ama gönlünde sosyal katkılar da da bulunmak, kimsesiz, kızlarımızı eğitmek, meslek sahibi yapmak da var. Doğru bir STK ile topluma yararlı paylaşımlarda bulunmayı çok istiyor. Bu güne kadar hiç vakti olmamış ama şimdi, tüm aile yanında olduğu için, biraz zaman ayırabilmeyi umut ediyor.

Berkay Batallı Lütfi Kırdar’da tüm ekip, ailesi ve öğrencileriyle katıldıkları fuarda

Çocuklar  da biraz anneleri dışarıda da olabilsin, hem kendisi için, hem sosyal sorumluluk almak için  çalışmalara katılsın istiyorlar.Kagider’e başvuruyu oğlu Berkay yapmış. Herhalde annesi için böyle bir girişimde bulunan ilk erkek.Berkay kısa süre önce askerliğini yapmış dönmüş. Berkay’ın arzusu,kadın istihdamı, eğitimi, girişimciliği için çalışmak, yol göstermek, çözüm olmak. Bir de kurumsal şirketler için kaliteli,farkındalıkları olan, mavi yakalılar eğitimi vermek.Her alanda verilecek eğitimlerde önemli olan kaliteli ve kurumsal yapıya uygun elmanlar yetiştirmek.

Feyza hanım öğrencilerin yaptıkları bir çalışmayı gösteriyor.

Royal grubun en önemli özelliklerinden biri eğitim verdikleri herkese iş garantisi veriyorlar. Ayrıca İşkur ile de çalışıyorlar. Çok özel bir aile, kadın için girişimcilik için, kurumsal kaliteli eleman için çalışıyorlar, çalışıyorlar. Önümüzde ki günlerde de Pendik de yeni bir bina da da çalışmaya başlayacaklar. Şu an da da iki şubeleri var. Güzellik Salonları için makine ithalatı da yapıyorlar. Baba da bu işin başında.

Güzel genç kız Benay psikoloji mezunu o da annesi ve kardeşi gibi eğitim veriyor, yönetici olarak çalışıyor. O da çalışmayı çok seviyor, tek sıkıntısı, ailece bir araya geldiklerinde özel saatlerde bile hep iş konuşuluyor olması. Bu hem çok yararlı oluyor, ama biraz değişiklikler de istiyorlar.Bu çok çalışkan ailenin annesi uzun yıllardır, işinin başında çok mutlu , çok gururlu. Olmasın mı 25 yıl emek verdiği işini, şimdi de kocası ve çocuklarıyla paylaşıyor olmak, sağlıklı ve güvenilir büyümek, kurumsallık çalışmalarını başlatmak, hepsi çok güzel çalışmalar. Bu çok özel girşimci aileyi kutluyorum, bir an önce Kagider grubu içinde görmek,daha iyi tanımak, için, sabırsızlanıyorum.

Feyza hanım çok sevdiği değer verdiği ailesi, öğrencileri ve çalışanları ile

4 thoughts on “Girişimci Aile Royal Eğitim

 1. Sevgili Meral Hanım’cığım ….
  Bu güzel yorumlarınız için Royal Ailesi adına çok teşekkür ediyorum..
  Başarı benim inandığım hayallerimle gün ışığına çıktı .Fakat başarımız çalışkan Royal Ailemizin fertleri yani Eşim , Çocuklarımın beni desteklemesiyle aynı zamanda ekimizde görev alan arkadaşlarımıız,hocalarımız,öğrencilerimizin emekleri ile gün geçtikçe büyüdü ve büyümeye devam edecek..
  Sizin sayenizde birkez daha ROYAL AİLESİNE teşekkür ediyorum.
  Hedefim Kadına yapılan Ekonomik ve baskı şiddeti karşında ezilen eğitimsiz kadınları meslek edindirip güçlü kadınlar olarak topluma kazandırmaktır.
  En yakın zamanda ziyaretinize gelip KAGİDER grubunda yer almak, sizlerle sosyal sorumluluk projelerinde yer almak beni de onure eder.
  UNUTMALIM Kİ : Kadinlarimizla birlikte buyumeliyiz! Kadin istihdami Turkiye’nin gucu olacak!
  Istihdam edilen her kadin,gelecegi sekilendirmedi ki en buyuk adimdir..

  • Sevgili Feyza Hanımcım, duygularınızı, arzularınızı, hedeflerinizi o kadar güzel anlatmışsınız ki ben de sizi tanıdığım zaman bütün bunları anladığım için kendimi çok mutlu hissettim.İyi ki tanışdık, en kısa zamanda bu güzel hedefler için güç birliği yapalım, sevgiler, tüm ailenize, ekibinize,öğrencilerinize de sevgiler başarılar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s