Harika Bir Kış Düğünü

Bu haftanın en güzel haberi sevgili Elif’imizin (Kösedağ) düğünü idi.Elif çok genç, çok çalışkan, çok başarılı, çok zarif,  iş kadınlarımızdan. Babası Ali Kösedağ’ın  1978  kurduğu Kösedağ Tel Örme ve Çit Şirketinin genel müdürü, ortağı.KÖSEDAĞ A.Ş.sektöründe Türkiye’de kurulan ilk firma ve dünyanın en gelişmiş fiziki güvenlik sistemlerini 1997 yılında kurulan SİBERTEK A.Ş.‘nin elektronik güvenlik sistemleri ile bütünleştirerek projelendirmekte ve uygulamakta. İki şirket de konusunda yalnız Türkiye’nin değil bölgenin en iyisi, ve dünya markası olma yolunda başarıyla yol alıyor.

12258_10151353105763352_1008433057_n Elif hepimizin;ilk gördüğümüz günden beri, mütevazi, yaşından olgun, güzel, sevgi dolu yaklaşımı ile çok iyi  arkadaşı oldu.Onun düğün haberine çok sevindim.Düğününe gidebildiğim, onu bu çok önemli  gününde yanında olduğum için de  çok mutluyum.

IMGP2159 Elif’e gelinlik çok yakışmıştı, çok güzeldi, çok mutluydu. Düğün çok güzel bir kış düğünü idi.Her yer ışıl ışıl,çiçekler,pırıltılar içinde, muhteşemdi.Davetiyeler, nikah şekerleri,yemekler, sunumları, lezzetleri, tüm masa süslemeleri her şey çok güzeldi, hepsi  için ayrı ayrı yazılar yazabilirim.

fotograf (35)

Kösedağ ve Medghalchi ailelerinin en mutlu anı.Nikahı Mustafa Sarıgül kıydı.

Damat,Ayten ve Atuf  Medghalchi’nin hukukçu oğlu Arman Medghalchi de mavi beyaz elbisesiyle, çok şık ve heyacanlı idi.İki tarafın aileleri de muhteşem kıyafetleri ve güzellikleri ile bizleri karşıladılar.Güzel Elif’imizin eşinin   İran’lı olması hepimize sürpriz oldu.Davetlilerin çoğu hem Türkiye’de yaşayan, hem  İran’dan gelen   yakın akrabalar ve dostlarıydı.İki aile öyle güzel kaynaşmıştı ki; damat tarafı, gelin tarafı ayrımını biz hiç  farketmedik.

fotograf (41)Düğünün davetlileri arasında,tüm siyasi partilerden milletvekilleri, bakan, belediye başkan ları vardı. Baba Ali Kösedağ’ın, ve ailesinin ne kadar gönül dostu, sevilen  insanlar  olduğu her noktada kendini hissettiriyordu. Tüm farklı partilerden siyasi davetliler, bir arada ve çok keyifli bir düzen ve protokolle yerleştirilmişti. Artık  nikahlar hep bol şahitli oluyor, malum.Bu nikahta öyleydi.Milli Savunma Bakanımız ve  AKP Sıvas Milletvekili  İsmet Yılmaz,TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Aşkener, Anayasa Başkanı Haşim Kılıç, Can Vakfı Başkanı Prof. Dr.İzzettin Doğan ve damat ailesinin, yakını bir hanım  şahit oldular.Bu kadar değerli şahitin arasında Evlilik  Cüzdanını  vermek Meral Aşkener’e kısmet oldu.

fotograf (42)

Düğünde en çok göze çarpan ışıltıların büyük bir kısmı  davetlilerin pırıltıları, renkleri, güzellikleri oldu.Herkes, özellikle gelin ile damatın akrabaları yakınları,  birbirinden şık, renkli, gösterişli idi.Beni ilk gördüğümde de çok şaşırtan,Elif’in hepsi birbirinden güzel, tatlı beş kız kardeşi düğünde de favorilerim oldu.530439_10151346142012079_1343344608_n Onları bir arada fotoğraflamayı ben bir kerede beceremedim. Böyle hoş güzel altı  genç kız annesi Safiye Kösedağ‘ı her gördüğümde kutluyorum.Şimdi  yine, bu müthiş anneyi tekrar, tekrar kutluyorum.

fotograf (40) Dört güzel kız kardeş üsteki fotoğrafta, aşağıdaki fotoğrafta da ki üç kızkardeşden en başta olan da beşinci güzel kardeş.Esra, Arzu, Aslı,Ebru, Ece hepsi elbiseleri, saçları, makyajları ile özel seçilmiş modeller gibiydi.Bence düğünün en güzel ışıltıları oldular.

fotograf (43)

Bizim Kagider Kadıköy grubumuz da altı arkadaşımız eksik olmasına rağmen çoğunluk bir aradaydık. Hepimiz çok mutlu ve keyifliydik. Uzun zamandır görmediğimiz arkadaşımız, Elif’in de kankası Gözde Çelikbilek de aramızda idi.Gözde’yi çok özlemişiz.Onlar da iki kardeş çok güzeldiler, şıktılar.

532536_504900906209309_265632989_n

Gözde Çelikbilek,Ayşe Işıl,Münteha Adalı, Emine Kütük, Ferda Boyar, Harika Batallı, Özlem Aytemiz hep beraberiz.

Sevgili AKP İstanbul Milletvekili arkadaşımız  Belma Satır, protokol masasında, sayın Bakanımız ile beraberdi. Ama bizim yanımıza, masamıza da geldi.Bu çok özel gecede beraber olma şansmız oldu.

IMGP2198

Özlem Aytemiz,Ayşe Işıl, Belma Satır, Münteha Adalı

Herşeyi ile mutlu, keyifli çok güzel bir düğündü, Elif’imizi  ve damatımızı tebrik etmek en heyacanlı anlardan oldu.

72350_504917166207683_1122195321_n

Grup bir arada Elif’le ve Arman’layız.Hepimiz onlar kadar mutlu ve heyacanlıyız. Elif’çiğime ömür boyu mutluluklar,tüm bekar arkadaşlarımıza da böyle  güzel düğünler, evlilikler  temenni ediyorum.En kısa zamanda. Sevgiler, sevgiler…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s