Büyümek İsteyen KOBİ’ler İçin

Özyeğin Üniversitesi ve Kauffman Vakfı’ndan KOBİ’ lere Etkili ve Doğru Büyüme Fırsatı…

Ekonomik büyümenin ayrılmaz bir parçası olan girişimciliğe, ülkemizde en büyük yatırımı ve desteği sağlayan eğitim kurumlarından olan Özyeğin Üniversitesi, bu alanda dünyanın en etkili ve önemli kurumu Kauffman Vakfı ile yaptığı işbirliğiyle “Büyüyen KOBİ” Programı’nın yeni dönemini başlatıyor. Büyümek isteyen KOBİ’ler için önemli bir fırsat sunacak olan   programın yeni dönemi, 26 Ağustos 2013 tarihinde başlıyor.

 

KOBİ’lerin etkili  ve verimli büyümesini  sağlamak  işin gerçek potansiyele  ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış esnek bir program olan “Büyüyen KOBİ” ye, işini  büyütmenin avantajı ve zorluklarını öğrenmek isteyen, işi  için en iyi ve en umut veren büyüme fırsatlarını belirlemeyi hedefleyen, şirket performansını iyileştirmenin yollarını keşfetmeye hazır olan, hayata geçirilebilecek, gerçekçi bir büyüme planı hazırlamayı isteyen ve en az 1 yıldır faaliyet gösteren  bütün KOBİ’ler  başvurabilecek. Program ile KOBİ’lerin işlerini büyütme ve bir sonraki adıma taşıyabilmeleri hedefleniyor.

 

Yedi  haftaya yayılmış otuz saatlik program, girişimcilerin iş hayatları ve çalışma hayatları dikkate alınarak tasarlandı. Sertifikalı FastTrac yetkilileri tarafından inter aktif bir ortamda gerçekleştirilecek ve konusunda uzman konuşmacıların da yer alacağı program, katılımcıların birbirlerinin fikirlerine destek olarak etkin bir ağ oluşturmasına da zemin hazırlayacak.

 

Program 26 Ağustos 2013-07 Ekim  2013  tarihleri arasında 7 hafta boyunca Pazartesi ve Perşembe akşamları   Girişim Fabrikası’nın Levent’teki ofisinde  gerçekleşecek.

 

Program Ücreti ve Avantajları:

 

Programın Ücreti 1800TL+KDV olup KOSGEB’e kayıtlı KOBİ’ler KOSGEB destek programından yararlanarak %50’sine kadar iade desteği alabilmektedir.

 

Başvurular ve detaylı bilgi için www.ozyegin.edu.tr/buyuyenkobi  adresini ziyaret edebilir, 19 Ağustos 2013 ’e kadar başvuru yapabilirsiniz.

 

Sevgiler, sevgiler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s