ÇSGB Cinsiyet Eşitliği Ödülü

calisma-ve-sosyal-guvenlik-bakanligiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Müdürlüğü’nün  işyerlerine verdiği çok değerli ödülü belki bu yıl siz alırsınız.  Haberi aşağıda; sevgiler, sevgiler…

ÇSGB: Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma hayatında toplumsal cinsiyet eşitliğinin geliştirilmesi çalışmaları kapsamında öncelikle işverenler olmak üzere çalışma hayatının tüm kesimlerinde bilinç ve duyarlılığın artırılması amacıyla her yıl düzenli olarak verilen “Çalışma Hayatında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü” bu yıl da verilecektir.

Ödül, genel olarak Türkiye’de çalışma hayatı içerisinde toplumsal cinsiyet eşitliği ile ilgili konulara daha fazla dikkat çekilmesini ve bu konulara ilişkin hassasiyet oluşturulmasını hedeflemiştir.

Başvuru Tarihleri ve Yeri

Başvuruların ve ekindeki belgelerin asıllarının ve CD olarak kopyalarının dosya içerisinde, 19 Ocak – 27 Şubat 2015 tarihleri arasında “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü İnönü Bulvarı No:42 Emek/ANKARA” adresine bizzat ya da posta aracılığıyla yapılması gerekmektedir.

Bakanlık, sosyal taraflar ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir akademisyenden oluşan jüri, aşağıda belirtilen sorulara verilecek cevapları dikkate alarak ödüle layık görülecek işyerlerini belirleyecektir. İşyerleri beyanlarını destekleyen her türlü görsel materyali başvurularına ekleyebilecektir.

Beyanların son bölümüne işyeri adına başvuruyu yapan ve formu dolduran kişiye ait bilgiler (isim, unvan ve tüm iletişim bilgileri) eklenecek, imzalanacak ve firma kaşesi uygulanacaktır.

Bir cevap yazın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s