Kocan Kadar Konuş ve Öncesi…

kocan-kadar-konus-filmi-izle-667Kocan Kadar Konuş bu sene seyrettiğim Kıvanç Baruönü’nün yönettiği çok neşeli çok güzel filmi.Geçen sene de Kıvanç Baruönü’nün Patron Mutlu Son İstiyor filmini çok beğenerek izlemiştim. Göreme’de geçen filmin çekimleri de çok başarılıydı.İki filmin de yapımcıları ve görüntü yönetmenleri aynı.Necati Akpınar- Pelin Kaya,  yapımcı ve Jean Paul Seresin’de görüntü yönetmeni.İki film de de Ezgi Mola var. Gün geçtikçe Ezgi çok daha iyi bir oyuncu olduğunu herkese ispatladı, Tolga Çevik de çok başarılı. Tüm ekip başarılı dersem daha doğru olur.İki çok güzel romantik komedi.Hafta sonu film seyretmek gibi bir düşünceniz olursa, hala seyretmediyseniz de kaçırmayın diyorum.Fregmanlar benden, gerisi sizden

http://www.beyazperde.com/filmler/film-223677/fragman-19534614/

http://www.sinemalar.com/film/230678/kocan-kadar-konus

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor.
Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır.
Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır.

Vizyon Tarihi:20 Mart 2015

Yapımı:2015Türkiye

Tür:KomediRomantik

Yönetmen:Kıvanç Baruönü

Oyuncular:Ezgi MolaMurat YıldırımNevra SerezliEbru CündübeyoğluCem Kılıç

Senaryo:Şebnem Burcuoğlu

Yapımcı:Necati Akpınar Pelin Kaya

Patron Mutlu Son İstiyor

Yapımcı İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan’ı romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya’ya gönderir. Burada bir butik otele yerleşen Sinan zor durumdadır. Çünkü ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir. Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır. Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey’in kızı Eylül’le tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üzerine kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır: Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk’la nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir. Çünkü Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk’un sevgilisini çalmıştır; bu yüzden de Faruk, Sinan’ı düşman ilan etmiştir.

Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Oyuncular: Tolga Çevik, Ezgi Mola, Murat Başoğlu devamı…
Tür Komedi , Romantik

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s