Hayallerim Gerçek Olsaydı

Bu ara her hafta pazertesileri heyacanla bekliyorum.Yok Böyle Dansı seyretmek beni müthiş keyiflendiriyor, mutlu ediyor.Yarışmacıların çabaları, gayretleri, olağanüstü başarıları, harika performansları, güzellikleri, sevgili Burcunun, Azranın dayanılmaz hoşluğu, zarifliği, Sait Hoca, Acun,kıyafetler, müzikler hepsini çoşkuyla,sevgiyle heyacanla, sanki onların yerinde ben varmışım gibi hissederek seyrediyorum.

1995 -1996 lar da ben de böye bir dans şov yapayım istemiştim.Bunu da çok sevdiğim arkadaşım Uğurkan Erez‘e söyleyeyim, bana bir fırsat yaratsın diye arzu etmiştim. O dönem de Uğurkan’ın karografisini yaptığı defilelerde her gördüğüm şov beni şimdiki gibi heyacanlandırırdı. Şenol İpek de o zamanlar Uğurkan’ın asistanı, karografilerin düzenleyicisi, çok iyi dans eden ve bunu geliştirme gayreti içinde olan,  çok yetenekli, umut vaat eden, bu günlere göre çok zayıf, ince çok efendi, saygılı bir gençti. Defilelere geldiğimiz de bizimle özel olarak ilgilenir, karşılar, ağırlardı.Ben de bugüne kadar hiç dile getirmediğim bir hayal kurmuştum.Uğurkan bana da bir iki dans çalıştırsın, bende bir davette, partide, bunu sürpriz şovla yapayım.Partnerim de tek tanıdığım dansçı Şenol olsun.Ama bu sadece benim hayellerimde kaldı.

Geçen sene de seyrederken çok keyif aldım, heyacan duydum.Özellikle sevgili Nilgün Belgün‘ü yarışırken, herhalde yakın yaşlarda  olduğumuz  için daha da farklı duygularla  seyrettim.Bu sene de tüm yarışmacılarla heyacanlanıyorum, ama galiba Aşkın Nur Yengi de daha da heyacanlanıyorum.Pazertesi akşamları kendimi enerji içeceği içmiş yada Üniversite imtihanlarına çalışırken uyumayalım diye aldığımız hapı içmiş gibi, müthiş cin, enerjik seyrediyorum.Üstelik ,yüzümde geniş bir tebessümle.

Latin dansları ve müziği, beni daha da heyacanlandırıyor, Özge Ulusoy‘u da çok beğenerek izliyorum.

İvana Sert de, Alp Kırşan da  çok iyiler.

Müzikle, dansla yapılan şovlar gençlik yıllarımızın disko günlerine götürüyor.

Pazertesileri heyacanla bekliyorum, hiç program koymamaya gayret ediyorum.Her anını  yaşıyorum, hissediyorum, çok keyif alıyorum.Salı sabahları çok daha farklı bir hafta devam ediyor, sevgiler, sevgiler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s