Super Dadı

Çocukları olanlar,yeğenleri,kuzenleri olanlar,torunları olanlar bu güne kadar başta İngiltere ve Amerika’da olmak üzere 20 yi aşkın ülkede  yayınlanan ve izlenme rekorları kıran program Super Dadı adıyla Türkiye’de de TRT 1 de başladı.Her hafta Pazar günleri saat 17.40 da başlayan program anne babalarla çocukları arasındaki iletişim problemlerini gerçek olarak sunan ve çözen bir reality show.Biz ailece iki haftadır, seyrediyoruz, uyguluyoruz, çok beğeniyoruz.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

SÜPER DADI, çocuklarının olumsuz davranışlarıyla baş etmeye çalışan aileleri konu alan bir reality şov.

Gerçek yaşantısında aile içi ilişki danışmanı ve yaşam koçu olan Yeşim Varol Şen yani Süper Dadı, programda hatalı ebeveyn tutumları nedeniyle çocuklarıyla ilişkilerini düzenlemede sıkıntı yaşayan anne-babalara tavsiyelerde bulunuyor ve onlarla sağlıklı iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. Tamamen gerçek aile ortamlarında çekilen programda Süper Dadı, anne-baba-çocuk üçlüsünü incelerken özellikle bilişsel davranışçı ekolün olanaklarından faydalanıyor. Her ailede yaşanabilecek sorunlarla ilgili anında çözüm üretebilecek tecrübeye ve birikime sahip olan Süper Dadı’nın çekimlerde kamera arkasındaki uzman danışmanı ise alanında 15 yıllık bir kariyere sahip olan uzman psikolog Aysun Ömeroğlu.

Süper Dadı, “Supernanny” ismiyle İngiliz kanalı Channel 4’te 2004’ten bu yana yayınlanan dünya çapında ün yapmış televizyon şovunun ülkemizdeki lisanslı uyarlaması.
20 ‘yi aşkın ülke televizyonu için çekilen programın Amerikan ABC kanalında yayınlanan versiyonu kategorisinin en yüksek izlenme oranlarına ulaşarak büyük bir başarı elde etmiş.

Eğer çocuklarınız,
Uyku uyumuyor, yemek yemiyorsa…
Kardeşlerini kıskanıp, devamlı kavga ediyorsa…
Öfke nöbetleri geçirip, şiddet uyguluyorsa…
Söz dinlemiyor, evin düzenini bozuyorsa…
Yani:
Fazlasıyla yaramazlık yapıyorsa,
Daha huzurlu bir aile düzeni için,
Süper Dadı yardımınıza koşsun, istiyorsanız;
Süper Dadı Çağrı Merkezi :0212 288 72 72
http://www.superdadi.com/ — Süper Dadı ile birlikte.

2 thoughts on “Super Dadı

  1. Ezgi Yirik Varuy, Meral Varuy aracılığıyla
    gercekten cok iyi program,cocuklari olanlar mutlaka izlemeli,ozellikle benimki gibi haydutcuklari olanlar 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s