Yemyeşil Cennetler

Baharın geldiği bu güzel günlerde, yemyeşil bir cennet,tertemiz bir hava ve su, ömrümüze ömür katıyor. Her zerremizle, yaşama şükrediyoruz.Çocuklarımıza da böyle bir dünya bırakmayalım mı?

“Kadın, İşveren, Anne” olarak çevre duyarlılığını önemseyen ve bu konuyu geniş kitlelere yaymayı amaçlayan kadın girişimcilerden oluşan KAGİDER Yeşil İş Çalışma Grubu’nun çevre konusunda çalışmalarını ve ürettiği projelerini içeren facebook  paylaşım sayfası yeni kurgusu ile başlatıldı.

Kagider Yeşil İş Grubu tüm sosyal medya kanallarını etkin kullanımını başlattı, aybaşında  blog sayfasını da açacak.Kagider Yeşil İş’in amacı,çevre duyarlılığının farkındalığını artırmak için, bildiğimiz, ama yapmadığımız, ya da hiç bilmediğimiz çok önemli konularda hatırlatıcı, öğretici, özendirici,yaptırıcı olmak ve bunu yaşam şekli olmasına çalışmak.

Çocuklarımıza, yaşanabilecek bir dünya bırakmak istiyorsak, bütün yapmamız ve yapmamamız gerekenler Yeşil Kagider  sayfalarında sizlerle paylaşılacak.

Siz de bize katılarak,ailenizde, evinizde, işinizde çevre için yaptığınız doğru faydalı pratik fikirleri  paylaşarak katkı verin, yemyeşil cennetler için birbirimize destek olalım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s