Anneler Günümüz Kutlu Olsun

Özel günlerden çok, her an sevgimizi paylaşmayı değerli bulanlardanım.

Canım annem, canım kızım, onlarda birbirlerini çok seviyorlar.

Anneler günü olsun, babalar günü olsun, sevgililer günü olsun,yılbaşı olsun, her an yaşanılan, çok güçlü duyguların özel bir günde ayrıca kutlanmasından, tüm dünyada hep birlikte düşünülerek, kutlanarak da hatırlanmasından  da ayrıca mutluluk duyuyorum.

 Anneler ve Çocuklar…… Canlarım, aşklarım,kızım,oğlum, gelinim, annem,İsmihan

Kim sevildiğini hissetmekten, hatırlanmaktan,kutlanmaktan hoşlanmaz ki.En önemlisi de sevildiğini, hissettirmek, hatırlamak, kutlamak, mutlu etmeye çalışmak. İlla sizin biyolojik, ya da aile bağları ile  anneniz, babanız  olması, şart değil, ya da illa beraber olduğunuz sevgiliniz,eşiniz olması şart değil. Kutlamaya değer çok güzel sevgilerimiz var.

Annem ve Minik Prensim 

Bildiğim en önemli gerçek, severek, sevgili olunuyor.Karşılıksız seviyorsunuz, bir şey beklemeden, yürekten. Hissediyorsunuz, o güzel çoşkuyu , sonra da hissettiriyorsunuz, ama sizin olsun diye değil, illa size de sevgi olarak geri dönsün diye de değil, ama o da sevildiğini hissetsin,bilsin. Bu güzel sıcacık duygu ona da iyi gelecek, kendini iyi  hissettirecek, evrene de sevgi ve güzellik olarak dönecek.

Annem ve çiçekler, en sevdikleriyle Romantika’da

Sevmek hepimizin ilacı, kurtarıcısı,en değerli duygusu.                                                           Anneciğim anneler günün kutlu olsun,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s