Prens’imin Üçüncü Yaş Partisi

Evet o gün geldi. Dün  prens’imin üçüncü yaş günü partisindeydik. Aslan uzun zamandır, doğum günü partilerine katılıyor, ama neler oluyor, tam anlamıyordu.Kendi doğum gününde de  ilk defa bu sene bilinçli oldu. Katıldığı doğum günlerin de, doğum günü sahibine hediyeler geliyor,  mumlar söndürülüyor, pastalar kesiliyor, mutlu yıllar şarkıları çalınıyordu. Bütün bunların  onun doğum gününde de onun için yapılacağı anlatılıyordu.

                                   Sonunda o gün geldi. Her kapı çalındığında, her gelen Aslan’a bir hediye getirdi. Aslan heyacanla paketleri açtı, ve herkese doğum günüm için mi diye sordu.  Annesi ona bu doğum gününde Miki kıyafeti almış babası da yaş günü panosunu Miki ile yapmıştı. Birde Miki Abi vardı, Aslan ile oyunlar oynayan, danslar eden, Miki abi. Annesi çok hoş yemeklerle harika bir sofra hazırlamışdı.  Ferrari pastası, sarı kırmızı renklerde ve  34ASL1905 plakalı idi. Ayrıca çok lezzetli ve çekici şekerlemeler,  bir kovada sehpada minik  misafirleri bekliyordu. Her şey çok şık, çekici, iştah açıcı, keyifli ve neşeli idi.Konuklar Aslan’ın en sevdikleri ve Aslan’ı en çok sevenlerdi.Bu mükemmel günden aktarabildiklerimi resimlerle paylaşıyorum.

En güzel resim İrem ablası ile çıkmış, ikisine de bayıldım.

Miki abi aninası Meral teyzesi ve harika şekerlemeler ile

Merve kırmızı benekli Mini kulakları ile çok hoştu,Can abisi,Hande, Şayan hepsi partide idi.Cem bebek ve babası Mois,Tutu abisi, Alegra,Atilla dayısı,Zehra teyzesi tüm sevdikleri

Yemekler, Ezgi’nin seçimi, mahereti ve sunumuyla hem çok lezzetli hem çok iştah açıcı ve şık görüntülü idi. Favori sayfalarında detaylarını anlatacağım.

Meral teyze parti için Bodrum’dan dönmüştü, hem de Aslan’ı çok özlemiş tabi.

Daha parti başlamamış, birazdan Aslan kıyafetini giyecek. Dedişkosu, kaykayını monte ediyor.

Miki kıyafeti çok hoş, Aslan  pantalon askılarını takmamakta ısrarlı. Annesi ile  keyfi süper, ona çok beğendiği şekerlemelerden tattırıyor.

Üç erkek, bir arada,dedişko, babası ve minik prens 

Burada dedişko ve benim için poz veriyor, tam yemelik.

Burada baba oğul, karedeler…..

Herkes masaya sıra pastaya geldi.Müthiş Ferrari pasta, hem de sarı kırmızı tam Aslan’ın seveceği cinsten, sıra kesmeğe gelmiş. Numani dedesi, güzel kız arkadaşı Alegra, babası izliyorlar annesi de kesmeye başlamış.Nice mutlu senelere minik prens, sağlıkla neşeyle, mutlulukla…

1 thought on “Prens’imin Üçüncü Yaş Partisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s