Tema’dan Yılbaşı Ağacı

Tema yılbaşı için kurumsal bir hediye hazırladı.Yılbaşı ağacı olarak hazırlanan ürünü, iş ortaklarınıza, müşterilerinize, çalışanlarınıza yeni yıl armağanı olarak göndererek doğayı koruma mücadelesinde  önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.Yaşanabilir bir dünya için kurumsal yılbaşı hediyeniz Tema yılbaşı ağacı olsun.

10822290_1576647285892514_1516358089_n

TEMA Vakfı olarak, 22 yıldır doğal varlıkların korunması ve çevre sorunları hakkında toplumsal bilincin oluşturulması için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı 80 ilde ve 305 ilçede gönüllü temsilcilerimizin katkıları, 500.000’i aşkın gönüllümüzün desteği ve bağışçılarımızın güveni ile gerçekleştiriyoruz. Doğayı ve doğal varlıklarımızı korumak amacıyla süren mücadelemizin büyüyerek, güçlenerek devam etmesi için, Vakfımızın çalışmalarına destek sağlamak amacıyla, ilk kez yılbaşına özel bir ürün çıkardık. FSC kağıt ormanları sertifikasına sahip ve geri dönüşümlü kağıtlardan üretilen ve 24.5 cm boyunda, özel kutusunda yapıma hazır bir masaüstü aksesuar olarak tasarlanan Yılbaşı Ağacımızın görselini ekte iletiyoruz. Bu ürünü, iş ortaklarınıza, müşterilerinize, çalışanlarınıza yeni yıl armağanı olarak göndererek doğayı koruma mücadelemize önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

 

Yılbaşı ağacımızın fiyatlarını talep edilen adetlere göre belirledik. Fiyat ve gönderim süreleri hakkında daha detaylı bilgi için kss@tema.org.tr e-posta adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Fiyatlar

Adet Fiyat (TL) (KDV dahil)
100 adete kadar 20
100-300 adet 19
300-500 adet (Kurum logolu) 18
500-1000 adet (Kurum logolu) 17

Doğayı kucaklayacağımız daha yeşil bir yıl dileklerimizle…

 

Saygılarımızla,

 

TEMA Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

 

Kağıt israfını engelleyerek ormanlarımızı koruyalım.
Preserve forests by avoiding unnecassary usage of paper.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s